Підзорна труба YUKON 20-50x50 WA використовується в різних сферах — від аматорського спостереження за природою до рятувальних і пошукових робіт. Використання високоточного панкратичного механізму в YUKON 20-50x50 WA дає змогу плавно змінювати збільшення від 20x до 50х.
Багатошарове просвітлення оптики забезпечує яскраве та контрастне зображення, а прогумований корпус запобігає прослизанню в будь-яких погодних умовах. Кріплення на штатив передбачене у 2 розмірах — 3/8" і 1/4". Вологозахищений корпус має орієнтири напрямку.
Туризм, полювання, охорону, патрулювання, пошукові роботи, вивчення природи, геологія — ось перелік областей, де необхідні та широко застосовуються труби Yukon.
Зорова труба Yukon 20-50х50 з великим збільшенням. Збільшення можна плавно міняти з 20х до 50х крат. У трубі використовується оригінальна фірмова дзеркально-лінзова схема. Високоякісна оптика з багатошаровим покриттям, отримуємо чітке, яскраве зображення.
Конструкція труби Yukon 20-50х50 компактна та невелика вага. Корпус виготовлений у сірому кольорі. Він досить міцний і покритий гумою, що надійно захистить прилад від механічних пошкоджень. Також покриття захистить від потрапляння вологи та пилу. Завдяки високій якості оптики та надійності, труба Yukon 20-50х50 широко застосовується як у серйозних спостереженнях, так і на звичайній прогулянці.
Оптичні характеристики:
- Збільшення: 20-50х (ширококутна)
- Діаметр об'єктива, мм: 50
- Покриття: всіх лінз, багатошарове
- Роз'єм для кріплення до штатива: є
- Тип: Porro
- Збільшення: змінне
| Оптичне збільшення, х | 20 ... 50 |
| Діаметр об'єктива, мм | 50 |
| Поле зору, ° | 2,5°–1,15°, 2°30'–1°9' |
| Видалення вихідної зіниці, мм | 14 |
| Діаметр вихідної зіниці, мм | 2,.5 – 1,0 |
| Межа перефокусування окуляра, дптр | -5 ... +5 |
| Температура експлуатації, °C | -30 ... +40 |
| Гніздо кріплення, дюйм | 1/4 |
| Габарити, мм | 240x76x110 |
| Клас захищеності | IPX3 |
| Маса, кг | 0.7 |
| Мін. дистанція фокусування, м | 10 |
| Країна виробник | Республіка Білорусь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yukon |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип | Підзорна труба |
| Призначення | Загального призначення |
| Тип кратності | Змінна |
| Мінімальна кратність | 20 х |
| Максимальна кратність | 50 х |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 199 ₴








