Factor - базова версія гвинтівки сімейства Factor. У цій моделі нарізний ствол з інтегрованим саундмодератором Quiet Energy, що робить звук пострілу на 50% тихішим. На стволі також присутня дульна різьба ½ UNF для встановлення додаткового саундмодератора.
Гвинтівка оснащена знімним, алюмінієвим резервуаром високого тиску об’ємом 500 см3.
Гвинтівка отримала УСМ Quattro Trigger з поліпшеною системою регулювання спуску. Quattro Trigger дає змогу налаштувати зусилля спуску і довжину ходу спускового гачка. Додатково є налаштування переднатягнення бойової пружини, що дає змогу обирати оптимальний баланс між потужністю, стабільністю швидкості та кількістю пострілів на одному заправленні резервуара.
Телескопічний приклад із регульованою щокою дає змогу підігнати його під потреби й особливості кожного стрільця
Для встановлення оптичних прицілів гвинтівка оснащена планкою Weaver/Picatinny.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гвинтівка з РСР |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Довжина ствола | 585 мм |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 24 |
| Початкова швидкість | 355 м/сек |
| Тип взводу | Бічний важіль |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальні | |
| Довжина | 1090 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 28 130 ₴










