Пневматична гвинтівка Snowpeak Mercury (гресивніше відома як AP900/AP1000) — це PCP-гвинтовка, що вирізняється універсальністю.
Ця компактна версія з 500-мм дулом має оптимальну потужність і продуктивність.
Встроенный глушитель,регульований спускний гачок
Складаний приклад дає змогу зменшити загальну довжину з 1060 мм до всього 725 мм , що неабияк спрощує транспортування та зберігання.
За ваги майже 2,4 кг цей карабін поєднує в собі зручність у користуванні та міцну конструкцію.
Спусковий гачок регулюється відповідно до особистих переваг, а ручний запобіжник сприяє контрольованій і безпечній роботі.
Завдяки вбудованому регулятору тиску , Mercury забезпечує стабільний тиск кожного пострілу, що гарантує чудову точність.
Аксесуари
Завдяки модульній конструкції, Mercury легко розширюється завдяки додатковим аксесуарам і оптикам.
Планка Пікатінні/Вівера зверху дає змогу встановлювати оптику, наприклад, якісний приціл.
Цівка обладнана слотами M-LOK знизу та з боків для кріплення сошок, ліхтарів, лазерів або ручок.
На дуло встановлюється глушник, і на Mercury можна встановити будь-який глушник із різзю 1/2x20 UNF.
Наповнення резервуара
До комплекту постачання Mercury входить заправний зонд, сумісний зі швидкорознімним з'єднанням Foster (не входить до комплекту).
Ця пневматична гвинтівка PCP може бути заправлена до 250 барів за допомогою балона зі стисненим повітрям високого тиску або компресора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snow Peak |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гвинтівка з РСР |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Довжина ствола | 500 мм |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 12 |
| Початкова швидкість | 305 м/сек |
| Тип взводу | Бічний важіль |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальні | |
| Довжина | 1060 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 51 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 13 300 ₴




