Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Габаритами пістолет ТТ-X повністю копіює класичний легендарний пістолет Токарєва (ТТ).. Початкова швидкість польоту кулі (кулька ВВ) досить висока, як заявляє виробник, досягає 120 м/с. Пістолет обладнаний запобіжником для вимкнення відтворення випадкового пострілу, а прицільні пристосування представлені нерегульованим цілком і мушкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borner |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 18 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальні | |
| Довжина | 195 мм |
| Вага | 0.62 кг |
- Ціна: 3 999 ₴





