Factor BP - булпап версія базової моделі Factor. Ствол з інтегрованим саундмодератором Quiet Energy, що робить звук пострілу на 50% тихішим. На стволі також присутня дульна різьба ½ UNF для встановлення додаткового саундмодератора.
Гвинтівка оснащена знімним резервуаром високого тиску об’ємом 580 см3.
Гвинтівка обладнана УСМ Quattro Trigger з поліпшеною системою регулювання спуску. Quattro Trigger дає змогу налаштувати зусилля спуску і довжину ходу спускового гачка. Додатково з правого боку ствольної коробки є налаштування переднатягнення бойової пружини, що дає змогу обирати оптимальний баланс між потужністю, стабільністю швидкості та кількістю пострілів на одному заправленні резервуара.
Для встановлення оптичних прицілів гвинтівка оснащена планкою Weaver/Picatinny.
Модель також оснащена регульованим руків’ям, що в поєднанні з регульованою щокою приклада надає більше можливостей для індивідуального сеттингу стрільця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гвинтівка з РСР |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Довжина ствола | 585 мм |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 24 |
| Початкова швидкість | 333 м/сек |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| "Ластівчин хвіст" для кріплення оптики | Так |
- Ціна: 49 050 ₴










