Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бінокль Konus Regent-HD 10х42 – ЕФЕКТИВНІСТЬ "ВИСОКОЇ ЧІТКОСТІ"
Ці біноклі були розроблені з оптичною системою High-Definition, яка забезпечує незаперечну перевагу в яскравості та чіткості зображення, а також покращує пропускання світла в менш сприятливих умовах.
Повністю водонепроникні, вони створені з професійними призмами BAK-4 і мають багатошарове покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 0.7 кг |
- Ціна: 3 600 ₴





