Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KONUSVUE 8х40 W.A. – ширококутний бінокль класичної конструкції Porro з центральним фокусуванням. Корпус моделі виконаний з легкого, але міцного алюмінієвого сплаву і покритий чорним прогумованим шаром. Для стаціонарних спостережень є можливість установки пристрою на штатив: під кришкою, що відкручується з логотипом KONUS є стандартний роз'єм для L-адаптера.
Комплектація:
Бінокль
Нашийний ремінець
Чохол з ремінцем
Захисні кришки на об'єктиви та окуляри
Серветка для протирання оптики
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Мінімальна кратність | 8 х |
| Максимальна кратність | 8 х |
| Діаметр об'єктиву | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 0.85 кг |
- Ціна: 1 700 ₴





