Пневматична гвинтівка B2-4 (Пластик) є класичною, якісно виготовленою пружинно-поршневою переломною гвинтівкою від Snowpeak Air Gun. B2-4 поєднує в собі всі необхідні якості рушниці як для професіоналів, так і для мисливців-аматорів і її напевно оцінять усі аматори розважальної та спортивної стрільби.


Приклад і ложа цієї гвинтівки виготовлені з пластику. Нарізне дуло з високоякісної сталі та гарна пружина B2-4 (Пластик) дають змогу досягти початкової швидкості польоту кулі в (210 м/с).

Як заряд пневматичної гвинтівки B2-4 (Пластик) використовує олив'яні кулі калібру 4,5 міліметра. Приклад и ложе Snowpeak B2-4 виготовлені з пластику, на ложі зроблені насічки для кращого контролю над гвинтівкою під час стрільби. Приклад обладнаний стільниковим потиличником, виготовленим із міцної гуми. Мушка цієї гвинтівки захищена пластиковим кожухом від випадкового удару. Цей же кожух слугує і для зручності стрільця під час зведення гвинтівки. Невибаглива та точна гвинтівка B2-4 (Пластик) стане чудовим вибором для прихильників розважальної стрільби.

| Характеристики | |
| Довжина загальна | 1090 мм |
| Зарядність гвинтівки | 1 |
| Калібр | 4,5 мм |
| Комплектація | Гвинтівка, паковання, чек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Початкова швидкість польоту кулі | 210 м/с |
| Особливості | Обплетення дула, Захищена мушка, егрономічні ложе та приклад |
| Виробник | Snow Peak |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гвинтівки | Пружинно-поршнева |
| Тип використовуваних патронів | Свинцеві калібри 4,5 мм |
| Тип дула | Сталевий із нарізами |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snow Peak |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 210 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Додаткові | |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| "Ластівчин хвіст" для кріплення оптики | Так |
- Ціна: 2 300 ₴









