Beeman Chief III- це нове покоління моделі Chief. Дана модель ,як і її попередні покоління, працює за принципом попереднього закачування повітря в спеціальний резервуар, подача повітря з якого під час стрільби здійснюється порціями. Не потрібно турбуватися про постійне накачування зброї або зміну балонів, бо одне повне закачування резервуара дає можливість зробити до 100 пострілів. В оновленій версії використовується 12-зарядний магазин під калібр 4,5 мм та поличка для одиночних пострілів.
Гвинтівка виконана в стилі, схожому з моделлю Mantis, зручно лежить в руках та має естетично привабливий зовнішній вигляд. Сталевий нарізний ствол забезпечує високу точність стрільби. Гвинтівка оснащена прицільними пристосуваннями відкритого типу – прицільною планкою і мушкою з оптоволоконними вставками. На ствольній коробці присутнє посадкове місце "ластівчин хвіст", на яке можна встановлювати різноманітні прицільні прилади.
Гвинтівка чудово підходить як для розважальної стрільби, так і для стрільби по мішенях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beeman |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Винтовка с РСР |
| Тип ствола | Стальной с нарезами |
| Тип боеприпасов | Свинцовые пули |
| Калибр | 4.5 мм |
| Количество зарядов | 12 |
| Начальная скорость | 270 м/сек |
| Тип взвода | Боковой рычаг |
| Дополнительные | |
| Прицельные приспособления | Регулируемая прицельная планка с мушкой |
| Предохранитель | Ручной |
| Материал приклада/рукоятки | Пластик |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рамки | Металл |
| "Ласточкин хвост" для крепления оптики | Да |
| Общие | |
| Длина | 1092 мм |
| Вес | 3.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 10 340 ₴










