Raider PCP - це нова PCP гвинтівка від компанії Beeman. Дана модель працює за принципом попереднього закачування повітря в спеціальний підствольний резервуар, подача повітря з якого під час стрільби здійснюється порціями. Не потрібно турбуватися про постійне накачування зброї або зміну балонів, бо одне повне закачування резервуара дає можливість зробити до 60 пострілів.
Гвинтівка комплектуєтся 12-ти зарядним магазином під калібр 4.5 мм і поличкою для одиночних пострілів.
Пневматична гвинтівка Beeman Raider PCP виконана в класичному стилі з ложею з твердих порід дерева, за рахунок чого зручно лежить в руці та має естетично привабливий зовнішній вигляд. Сталевий нарізний ствол забезпечує високу точність стрільби. Гвинтівка оснащена прицільними пристосуваннями відкритого типу – прицільною планкою і мушкою зі світлонапичувальними вставками. а ствольній коробці присутнє посадкове місце "ластівчин хвіст", на яке можна встановлювати різноманітні прицільні прилади.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beeman |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | PCP |
| Тип ствола | Стальной с нарезами |
| Длина ствола | 560 мм |
| Тип боеприпасов | Свинцовые пули |
| Калибр | 4.5 мм |
| Количество зарядов | 12 |
| Начальная скорость | 300 м/сек |
| Тип взвода | Боковой рычаг |
| Дополнительные | |
| Предохранитель | Ручной |
| Материал приклада/рукоятки | Дерево |
| Материал корпуса | Металл |
| "Ласточкин хвост" для крепления оптики | Да |
| Общие | |
| Длина | 1020 мм |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 8 270 ₴










