
Револьвер флобера ZBROIA PROFI-2.5" (чорний / пластик)
- В наличии
- Код: Z20.7.1.012
7 690 ₴
Револьвери PROFI під патрон Флобера калібру 4 мм, популярність яких здобувалася роками, виробляються компанією ZBROIA вже 12 років. Модельний ряд 2024 року револьверів PROFI-2.5” – це нове покоління револьверів, які повністю спроектовані та виробляються в Україні, м. Харків. Це унікальний вид засобів для тренування навичок поводження зі зброєю та стрільби, які не потребують спеціального дозволу та продаються вільно громадянам віком від 18 років.
Сучасний мілітарний дизайн револьвера, відпрацьована роками якість збірки – все це викликає відчуття володіння вогнепальною зброєю. Усі деталі револьвера, що зазнають навантаження під час стрільби, виготовляються зі сталі на передовому обладнанні з високою точністю.
Барабан
Барабан з екстрактором револьвера – основний вузол револьвера. Він виготовлений зі сталі та має місткість 9 патронів калібру 4 мм. Зручність перезарядки патронів забезпечується наявністю екстрактора для вилучення гільз. Кран барабана служить для відкидання барабана під час перезарядки.
Ствол
Ствол револьвера ZBROIA PROFI має шість нарізів, що дозволяє досягати високої точності та купчастості стрільби на дистанції до 5 м. Вперше довжина ствола становить 2.5” (63,5 мм), що робить виріб одним із найкомпактніших у своєму класі. Барабан зі стволом утворюють єдину вісь, по якій свинцева куля патрона досягає швидкості 180 м/с.
УСМ
Ударно-спусковий механізм подвійної дії. Це дозволяє вести стрільбу з попереднім взводом курка (точно прицілюючись) та самовзводом – просто натискаючи на спусковий гачок.
Прицільне пристосування
Цілик та мушка револьвера ZBROIA PROFI регульовані. Наявність регулювань дозволить досягти максимальної точності стрільби на відстані від 5 до 10 метрів.
Гарантійне напрацювання револьвера становить 20 000 пострілів, або два роки експлуатації.
Характеристики
Виробник ZBROIA®
Країна-виробник Україна
Калібр 4 мм
Ударно-спусковий механізм (УСМ) Подвійної дії, Сталевий
Загальна довжина, мм 185
Висота, мм 140
Ширина, мм 36.5
Довжина ствола 2.5" (63.5 мм)
Ствол (характеристики) Сталевий, 6 нарізів
Матеріал рукояті Пластик
Барабан (матеріал) Сталь
Місткість барабана, шт. 9
Початкова швидкість, м/с 180
Дулова енергія, Дж 7,5
Дальність ефективної стрільби, м 5 - 10
Прицільні пристосування Регульовані цілік та мушка
Вага, кг 0.82
Комплектація
Відстрілочна мішень;
Револьвер;
Йорж капроновий;
Упаковка;
Паспорт;
Гарантія, міс
24
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zbroia |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Револьвер под патрон Флобера |
| Тип ствола | Стальной с нарезами |
| Длина ствола | 63.5 мм |
| Калибр | 4 мм |
| Количество зарядов | 9 |
| Начальная скорость | 180 м/сек |
| Дополнительные | |
| Прицельные приспособления | Регулируемая прицельная планка с мушкой |
| Предохранитель | Отсутствует |
| Материал приклада/рукоятки | Пластик |
| Материал барабана | Сталь |
| "Ласточкин хвост" для крепления оптики | Нет |
| Общие | |
| Длина | 185 мм |
| Ширина | 36.5 мм |
| Высота | 140 мм |
| Вес | 0.82 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
- Цена: 7 690 ₴





