Описание
Характеристики
Информация для заказа
Малогабаритна підзорна труба KONUSPOT-50 поєднує в собі невеликі розміри і досить високі технічні характеристики. Картинка відрізняється підвищеною яскравістю і відмінною оптичною прозорістю, в тому числі і при низькому рівні освітленості. Підзорна труба Konus KONUSPOT-50 захищена від вологи, має повністю прогумований корпус. Збільшення змінне, 15-45х, регулюється кільцем на окулярі. Фокусування здійснюється гвинтом на корпусі.
Комплектація:
Міні-штатив
М'який чохол
Тканина для догляду за оптикою
Оптичні
Об'єктив, мм 50
Оптичне збільшення, x 15-40
Тип призми Porro
Діаметр вихідної зіниці, мм 3.57 - 1.25 мм
Мінімальна відстань фокусування, м 6
Фізичні
Вага, г 484
Габарити, мм 270 х 85 х 115
Країна виробництва Китай
Гарантійний термін, міс 24
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подзорная труба |
| Тип кратности | Изменяемая |
| Минимальная кратность | 15 х |
| Максимальная кратность | 40 х |
| Диаметр объектива | 50 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Длина | 270 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 115 мм |
| Вес | 0.484 кг |
- Цена: 1 600 ₴





