Бінокль Konus Woodland 8x42 – це універсальний бінокль, який успішно впорається з основними видами спостережень. Він представляє серію біноклів Woodland, в яких виробник втілив багато особливостей, властивих біноклям більш високого цінового сегмента, пропонуючи їх за доступною ціною.
Ця восьмикратна модель відрізняється більшою світлосилою і великим полем зору в порівнянні зі старшим братом, у якого збільшення 10х. Таким чином, цей бінокль більш пристосований для панорамних спостережень в умовах недостатнього освітлення.
Завдяки багатошаровому просвітленню оптичних поверхонь і використанню скла BaK-4 в призмах, зображення в біноклі яскраве і контрастне. Конструкція Roof, по якій виготовлений бінокль, дозволила зменшити розміри й вагу без шкоди для його оптичних властивостей.
В основі бінокля лежить металевий корпус, зверху покритий прогумованим фактурним матеріалом, який виконує захисну функцію і покращує захват бінокля. Барабани керування фокусуванням та корекцією діоптрій мають таке ж рифлення для зручнішого регулювання.
Ергономіка також покращилася завдяки висувним наочникам, які мають 4 різних положення для вибору в залежності від умов спостереження. Також в цій серії біноклів є роз'єм для встановлення L-адаптера і подальшого кріплення на штатив.
Разом з Konus Woodland 8x42 йде чохол з ременем, захисні роздільні ковпачки для об'єктивів і парні для окулярів, ремінець для шиї та серветка для протирання оптики.
Комплектація:
Бінокль
Нашийний ремінець
Чохол з ремінцем
Захисні кришки на об'єктиви та окуляри
Серветка для протирання оптики
Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Минимальная кратность | 8 х |
| Максимальная кратность | 8 х |
| Диаметр объектива | 42 мм |
| Длина | 154 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 55 мм |
| Вес | 0.66 кг |
- Цена: 2 175 ₴





