Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бінокль Konus Regent-HD 10х42 – ЕФЕКТИВНІСТЬ "ВИСОКОЇ ЧІТКОСТІ"
Ці біноклі були розроблені з оптичною системою High-Definition, яка забезпечує незаперечну перевагу в яскравості та чіткості зображення, а також покращує пропускання світла в менш сприятливих умовах.
Повністю водонепроникні, вони створені з професійними призмами BAK-4 і мають багатошарове покриття.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Минимальная кратность | 10 х |
| Максимальная кратность | 10 х |
| Диаметр объектива | 42 мм |
| Длина | 126 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Высота | 55 мм |
| Вес | 0.7 кг |
- Цена: 3 600 ₴





