Описание
Характеристики
Информация для заказа
KONUSVUE 8х40 W.A. – ширококутний бінокль класичної конструкції Porro з центральним фокусуванням. Корпус моделі виконаний з легкого, але міцного алюмінієвого сплаву і покритий чорним прогумованим шаром. Для стаціонарних спостережень є можливість установки пристрою на штатив: під кришкою, що відкручується з логотипом KONUS є стандартний роз'єм для L-адаптера.
Комплектація:
Бінокль
Нашийний ремінець
Чохол з ремінцем
Захисні кришки на об'єктиви та окуляри
Серветка для протирання оптики
Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Минимальная кратность | 8 х |
| Максимальная кратность | 8 х |
| Диаметр объектива | 40 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 80 мм |
| Вес | 0.85 кг |
- Цена: 1 700 ₴





