Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ще ніколи біноклі з фазовою корекцією не були такими доступними! Серія EMPEROR забезпечує чудову яскравість та чіткість картинки. Бінокль побудований за конструкцією Roof з використанням призм з високоякісного скла BAK4.
Моделі Konus EMPEROR 10x42 та Konus EMPEROR 12x50 забезпечують фокусування на найближчій відстані (2.5 м). Герметичний і прогумований корпус має азотне наповнення, а значить, бінокль не боїться дощу, снігу або короткочасного занурення в воду. Також біноклі захищені від запотівання оптики, що трапляється при перепадах температур, якщо всередині корпусу була волога.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Минимальная кратность | 12 х |
| Максимальная кратность | 12 х |
| Диаметр объектива | 50 мм |
| Длина | 162 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 56 мм |
| Вес | 0.9 кг |
- Цена: 5 700 ₴


