Бінокль Konus ALPINI 10х42 – чудовий подарунок для альпіністів, любителів піших прогулянок та іншого активного відпочинку. Навіть назва серіалу «Альпіні» походить від назви гірської піхоти італійської армії. Бінокль спеціально розроблено для подорожей і всіляких спостережень на природі, адже він поєднує в собі високу якість виготовлення та оптики, має гумову «броню» і можливість встановлення на штатив.
42-міліметровий об'єктив та мультипросвітлена оптика збирають достатньо світла, щоб сформувати яскраве високоякісне зображення. Крім того, збільшення в 10 разів безпосередньо впливає на розмір вихідної зіниці, яка становить 5.1 мм – це означає, що людське око буде отримувати необхідну кількість світла практично в будь-яких умовах.
Міцний корпус доповнений прогумованим покриттям, яке захищає оптику від випадкових ударів, а також покращує зчеплення з руками користувача. Комплектний чохол і ремінь дозволяють носити бінокль з собою в повній безпеці. Для довгих оглядів зі стабільною картинкою передбачене гніздо для штатива L-адаптера.
Особливості:
- висока світлопередача
- призми BaK-4
- широкий кут огляду
- багатошарове покриття лінз Multi-Coated
- чохол та шнурок на шию в комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KONUS |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Минимальная кратность | 10 х |
| Максимальная кратность | 10 х |
| Диаметр объектива | 50 мм |
| Длина | 126 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Высота | 55 мм |
| Вес | 0.743 кг |
- Цена: 2 240 ₴




